TOPlist

Jak se ráno probouzet příjemně s aplikací Google Hodiny?

Google Hodiny vecerka slunecni budik

Aplikace Google Hodiny dostala nové vychytávky, které byly do teď přístupné exkluzivně majitelům telefonů Google Pixel. Velmi užitečné funkce Večerka a Sluneční budík jsou teď dostupné pro všechny Android telefony. Tyto pomocníky pro klidný spánek a příjemné probuzení by měl vyzkoušet každý.

Večerka pro Váš klidný spánek

Kvalitní spánek je alfou a omegou našeho zdraví i úspěchu v životě. Google Hodiny proto přinášejí nové funkce, které nám mohou pomoci s usínáním i příjemnějším probuzením. Nová Funkce Večerka vám umožní nastavit si čas, kdy displej vašeho telefonu přejde do černobílých tónů a připomene vám tak, že je čas chystat se ke spánku. Zároveň se v tento čas i vypnou všechny rušivé notifikaci, aby již nic nepoutalo naši pozornost. Můžete si také zvolit uklidňující zvuk pro usínání. Uspávací zvuk se sám po nějaké době vypne.

Clock
Clock

Příjemné probuzení díky Slunečnímu Budíku

Pokud se telefonem ráno budíte, tak vám přijde vhod další nová funkce Sluneční budík. Člověk je přirozeně naprogramovaný budit se ráno za svítání s přibývajícím světlem. Přesně takový pocit se snaží navodit funkce Sluneční budík. Ještě předtím něž ve stanovený čas spustí zvukový alarm, tak se displej vašeho telefonu pomalu rozsvěcuje. To přirozeně působí na vaše plynulejší probuzení. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že probouzet se tímto způsobem je skutečně mnohem humánnější, než když do tmy najednou spustí hlasitý budík.

Google Calendar
Google Calendar
Digital Wellbeing
Digital Wellbeing

Bedtime tools on Android

Bedtime tools on Android

Google Hodiny lze také propojit s dalšími aplikacemi od Googlu. Ve spojení s aplikací Digitální rovnováha je možné spustit režim Večerka po připojení telefonu do nabíječky (na podporovaných telefonech). Propojení s Google Kalendářem zase zajistí, že nikdy nezaspíte na žádný meeting. Díky nativní integraci YouTube Music a Spotify máte pak na výběr z nepřeberného množství zvuků a hudby pro vaše probouzení.

Jakou aplikaci budíku používáte?

Zdroj: 9to5Google

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)