TOPlist

Google Fotky konečně umožní přidávat fotky do alba i offline. K čemu je to dobré?

Google fotky alba offline

Google Fotky nově umožní pracovat s fotkami a videem i když jste právě offline. Výrazně se tak zlepší fungování celé služby, když jste na cestách v nebo na dovolené. Google Fotky brzy zvládnout tvořit nová alba offline. Kdy to využijeme nejvíc?

Google Fotky jsou perfektní služba pro správu i ukládání fotek a videa. Služba je ale celá velmi závislá na internetovém připojení a bez něj téměř nic neuděláte. To ostatně platí pro většinu služeb od Google. Vývojáři se v poslední době pustili do práce a dočkali jsme se úplně nového video editoru a brzy má přijít možnost lepší práce s dokumenty. Nyní Google zpřístupnil některým uživatelům možnost přidávat fotky a videa do alba i pokud je uživatel offline.

Google Photos
Google Photos
google fotky offline albaPro animaci klikněte

Konečně tedy bude možné vytvářet a upravovat alba už na cestách. Do nynějška bylo nutné čekat až se fotky nahrají na server a poté bylo teprve možno dělat úpravy. Samotné práce s alby je pro uživatele naprosto stejná a nepozná rozdíl. Všechny změny včetně nově pořízených fotek a videa se nahrají na server hned jak je zařízení online. Google postupně aktivuje tuto novinku uživatelům s nejnovější verzí aplikace Google Fotky. Pokud vám přidávání fotek do alb offline zatím nefunguje, tak je třeba ještě pár dnů počkat.

Jak často používáte Google Fotky offline?

Zdroj: androidcentral

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)