TOPlist

Google Fotky mají nový video editor konečně pro všechny. Co umí?

Google Fotky nový video editor

Google Fotky jsou jedna z nejoblíbenějších služeb pro správu a ukládání fotek nejen na Androidu. Foto aplikace od Googlu, ale dlouho postrádala jakékoliv dokonalejší možnosti práce s videem. Jaký je nový video editor v aplikaci Google Fotky?

Aplikace Google Fotky až do nedávna nabízela jen naprosto základní možnosti práce s videm. Bylo možné udělat pouze několik velmi jednoduchých úprav. Foto služba od Google velmi úspěšná a je na trhu již od roku 2015 a tak bylo velmi zřetelné, že video je pro vývojáře z Googlu na druhé koleji. Menší skupina uživatelů již nějakou dobu testovala úplně nový nástroj na editaci videa v aplikaci Google Fotky. Novinku nyní Google začal uvolňovat pro všechny uživatele.

Google Photos
Google Photos

Pokud video upravujete často a používáte nějaký specializovaný software, tak vás nejspíš nový editor neuchvátí. Bude se ale jednat o slušnou základní možnost úpravy videa pro běžné uživatele s nabídkou všech standardních možností. Po kliknutí na tlačítko Upravit máte nyní možnost video oříznout a změnit jeho poměr stran. Video lze také otočit nebo upravit hloubku. V dalším pod-menu Upravit pak najdeme možnost upravit jas, kontrast, bílý bod, světla, stíny, sytost, teplotu, tónování, tóny pleti a modré tóny. Ideální pro rychlé úpravy na cestách nebo dovolené. Může tak jít o ideálního pomocníka předtím, než nahrajete video na sociální sítě.

Hands-on Google Photos new video editing tools #shorts

Hands-on Google Photos new video editing tools #shorts

Co říkáte na nový video editor v aplikaci Google Fotky?

Zdroj: 9to5google

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)