U pěti dalších Google aplikací teď můžete zkoušet beta verze

Google aplikace beta program YouTube Music Zprávy Hodiny

Beta testování aplikací či celých systémů je nejen proces potřebný před uvedením daného produktu na trh. V podobě možnosti zapojení do veřejného programu se pak testování nabízí veřejnosti i ve chvíli, kdy je naopak software nakolik rozšířený, že se hodí mít masivnější zpětnou vazbu. Například pro účely vyhodnocování experimentování s novinkami v různých variantách. Veřejné beta programy má například spousta Google aplikací a teď k nim přibývá pětice dalších. Mimo jiné třeba i YouTube Music.

Nové beta programy u Google aplikací

Obchod Google Play nyní přijímá registrace k beta testování vyjma zmíněné hudební verzi YouTube také u aplikací Hodiny, Zpráv Google, Knihy Google Play a YouTube TV. Americká firma dává tímto krokem mimo jiné najevo, že plánuje další vývoj těchto nástrojů a změny potřebuje vyzkoušet na širším publiku. Do jednotlivých beta programů se můžete přihlásit přes odkazy v uvedeném seznamu.

U kterých aplikací jste v beta programu?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)