Aplikace Google Gallery Go má už 50 milionu stažení. Nahradí vám Google Fotky?

Gallery Go 50 milionů stažení

Aplikace pro správu fotek Google Gallery Go překonala úctyhodný milník 50 milionů stažení. Oproti rozšířenější aplikaci Google Fotky je jinak zaměřená a má mnohé výhody. Co láká tolik uživatelů ke Google Gallery Go a dokáže vám nahradit Google Fotky?

Google Fotky jsou primární aplikaci pro správu a uchování fotografií od Google, ale některým uživatelům přesto nemusí vyhovovat. Obzvlášť po nedávno oznámeném zpoplatnění úložiště v Google Fotkách se možná poohlížíte po náhradě. Google Gallery Go je primárně určená pro málo výkonné telefony a počítá se také s tím, že uživatel nemusí být stále připojen k internetu. Aplikaci Google instaluje automaticky na levné zařízení se systémem Android Go, ale stáhnout si ji z Google Play může každý.

Mezi výhody Google Gallery Go patří například schopnost pracovat plně offline. Někdo může preferovat i skutečnost, že aplikace jeho fotky nikam nezálohuje a ty tak zůstanou jen v telefonu. K dispozici je i základní editor fotek, přehledné vyhledávání nebo tmavý režim. Hlavní výhodou celé aplikace, ale zůstává její hardwarová nenáročnost. Pokud tedy máte starší telefon, který se občas při práci s Google Fotkami zadýchá, tak je možná právě čas vyzkoušet Gallery Go, která je v obchodě Play ke stažení zdarma.

Gallery
Gallery

Jakou aplikaci na správu fotek používáte?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)