Srovnání výdrže u Galaxy Z Flip3 a Z Flip4: Kýžené zlepšení?

Samsung Galaxy Z Flip4 Galaxy Z Flip3 výdrž baterie srovnání

Když Samsung před několika dny představil nové ohebné telefony, u modelu Galaxy Z Flip4 byla jednou z nejzajímavějších informací citelně zvětšená kapacita baterie oproti předchůdci. Není divu, jelikož u Galaxy Z Flip3 byla celkem slabá výdrž jednou z nejkritizovanějších věcí (souhlasíme) a dala se tak očekávat snaha to napravit. Kapacita tedy poskočila z 3 300 na 3 700 mAh, což je papírově dost velký rozdíl. Ale jak se projeví prakticky? Na to odpovědělo přímé srovnání v rámci zátěžového testu serveru PhoneArena.

Galaxy Flip 4 vs Flip 3: battery life tested

Galaxy Flip 4 vs Flip 3: battery life tested

V rámci “browsing” testu, tedy při procházení webových stránek, se předchozí Flip vybil přesně za 10 hodin a 13 minut. Nový Galaxy Z Flip4 vydržel téměř o hodinu a půl déle a jeho displej vybitím zhasl v čase 11:40. Nový mobil si vedl o dost lépe i při experimentu se spouštěním identického YouTube Playlistu. Třetí generace Flipu se vypnula po sedmi hodinách a deseti minutách. Jeho následovník vydržel devět hodin a pětačtyřicet minut.

Rozdíly jsou to skutečně příjemné a pokud někteří zájemci dosud polemizovali, že Flip moc dlouho nevydrží nabitý, letošní generace má evidentně solidní protiargument. K němu můžeme ještě přičíst i rychlejší 25W nabíjení. Loňský model zvládal pouze 15W.

Co říkáte na výdrž nového Flipu?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)