Galaxy S9 se ukazuje na prvních renderech. Čtečka otisků byla přemístěna

galaxy s9 render

Pomalu ale jistě se blíží představení nových vlajkových telefonů od Samsungu, představení se očekává po veletrhu MWC na jaře 2018. Už nyní se ale začínají objevovat spekulace a první informace o tom, co se chystá do Galaxy S9. Nyní se na internet dostaly rendery, které přibližují chystanou novinku.

Galaxy S9 se od minulého modelu moc lišit nebude

Samsung design svých vlajkových modelů razantněji mění vždy po dvou letech. Vidět jsme to mohli v minulých letech, takže se dá očekávat, že i Galaxy S9 bude mít velmi podobný design jako Galaxy S8. Potvrzují to i první rendery.

Samsung Galaxy S9: 360 renders EXCLUSIVE

Samsung Galaxy S9: 360 renders EXCLUSIVE

Na nich je největší rozdíl v tom, že čtečka otisků prstů je umístěna již pod fotoaparátem. Právě umístění čtečky je jeden z největších problémů, který zpočátku trápí uživatele Galaxy S8. Zajímavé je také to, že klasický model S9 by měl mít jen jeden fotoaparát, S9+ by ale měl přijít rovnou s duálním fotoaparátem. Podobné rozvržení má například Apple.

Z renderů jde také vidět, že zůstává Bixby tlačítko, ale také 3,5mm jack. Opět by se mělo jednat o první telefony, které přijdou s novým Snapdragon 845. To ale pouze v USA, zbytek světa, včetně Česka, by měl mít verzi s Exynos procesorem. Představení se plánuje na jaro 2018.

Jak se vám na první pohled líbí možný vzhled Galaxy S9?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)