Galaxy S8 Active má rovný displej a 4000mAh baterii

Galaxy S8 active

Čtyři roky po sobě již vychází Active verze vlajkového modelu Galaxy S. Oproti klasické verzi se liší tím, že splňuje certifikaci MIL-STD, je vyrobena z pevnějších materiálů a má také větší kapacitu baterie. Pokračuje se i v roce 2017, brzy se již oficiálně ukáže Galaxy S8 Active.

Záběry na Galaxy S8 Active se dostaly na internet

Jeden uživatel na redditu, který je údajně kamarád se zaměstnancem Samsungu, se dostal k prototypu chystaného odolného modelu Galaxy S8. Velikost displeje je stejná, jako u Galaxy S8, jenže je tu změna, kvůli větší odolnosti již není displej zahnutý, ale je rovný. Tělo telefonu je vyrobeno hlavně z polykarbonátu a je zhruba 1,5x tlustší, než klasický Galaxy S8.

Samsung Galaxy S8 Active leaked hands-on [Reuploaded]

Samsung Galaxy S8 Active leaked hands-on [Reuploaded]

Baterie telefonu má kapacitu 4000 mAh, což je o 1000 mAh více, než v Galaxy S8 a o 500 mAh více než v Galaxy S8+. Nechybí ani často proklínané Bixby tlačítko nebo čtečka otisků prstů na zadní straně. Co se týče dalších specifikací, tak by měly být úplně stejné, takže Snapdragon 835, 4GB RAM, 12MPx fotoaparát.

Jediná škoda bude opět v tom, že se velmi pravděpodobně bude jednat o exkluzivitu pro amerického operátora AT&T. Do České republiky se možná může pár modelů dostat přes překupníky, nic oficiálního ale velmi pravděpodobně nepřijde.

Uvítali byste, kdyby se Active verze Galaxy S8 prodávala i v Česku?

Zdroj: androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)