TOPlist

Samsung Galaxy S6 Edge dostává Android 5.1.1 Lollipop

galaxys6-18.0

Výrobci mobilních telefonů nebývají zrovna dvakrát rychlí, co se týče aktualizací svých telefonů. Pokud nepočítáme řadu Nexus, tak není vyjímkou, že více než půl roku po uvedení nové verze Androidu není ani pro vlajkové modely dostupná aktualizace. Jednou za čas se však objeví ona pověstná výjimka potvrzující pravidlo. Po vydání Androidu 5.0 Lollipop to byla společnost LG, která všechny překvapila rychlým vydáním této verze operačního systému pro svůj (tehdy ještě aktuální) vlajkový model G3. Co se týče aktualizací na Android 5.1, zde se stává premiantem Samsung se svým modelem Galaxy S6 Edge.

android 5.1.1 galaxy S6 edge

V některých regionech se totiž začíná aktualizace na nejnovější Android objevovat pro chytrý telefon Samsung Galaxy S6 Edge z distribuce operátora T-Mobile. Dokonce se jedná o Android 5.1.1, čili skutečně ten nejaktuálnější možný. Společnosti T-Mobile ani Samsung sice tuto aktualizaci ještě oficiálně nepotvrdily, avšak několik uživatelů se již na internetu chlubí screenshoty a krátkým videem s telefonem Galaxy S6 Edge běžícím na Androidu 5.1,1. Mělo by se jednat o OTA (over the air) aktualizaci. Mezi novinky, které tato aktualizace přináší, patří kromě celé řady oprav také režim host, který doposud nebyl v Samsungu Galaxy S6 Edge dostupný, byť v samotném Androidu je přístupný již nějakou dobu.

https://www.youtube.com/watch?v=QehlPoP0X_0

Je podle vás rychlost s jakou se objevila aktualizace pro Galaxy S6 Edge dostatečná?

Zdroj: AndroidAuthority.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)