TOPlist

Samsung Galaxy S24 Ultra vs iPhone 15 Pro Max v dalším testu odolnosti!

Samsung Galaxy S24 Ultra vs iPhone 15 Pro Max drop test
  • Samsung Galaxy S24 Ultra má odolnější konstrukci než předchůdce
  • V novém testu se utkal s obávaným konkurentem od Applu
  • Po osmi shozech vykazoval známky života jen jeden z telefonů

Hned po vydání řady Samsung Galaxy S24 se internet zaplnil testy jednotlivých modelů, které se přitom nesoustředí pouze na hodnocení kvality fotoaparátů nebo displeje. Už před několika dny jsme například viděli známého recenzenta zapálit vrcholný model Galaxy S24 Ultra. Teď se nejsilnější zbraň Samsungu utkala v dalším testu odolnosti s obávaným iPhonem 15 Pro Max od amerického Applu.

Před nelehkou zkoušku – přežít pády na tvrdý povrch – postavil dva z nejlepších telefonů současnosti známý YouTuber PhoneBuff. Aby byl test skutečně férový, jsou telefony shozeny strojem, nikoliv člověkem. Tvůrce si dal také záležet na tom, aby demonstroval různé scénáře pádu, tedy nejen na záda nebo přímo na displej, ale také třeba na roh konstrukce.

Galaxy S24 Ultra vs. iPhone 15 Pro Max Drop Test!

Galaxy S24 Ultra vs. iPhone 15 Pro Max Drop Test!

Po trochu děsivém pádu na zadní stranu byly telefony schopny bez problémů fungovat, avšak oba z nich postihlo výrazné popraskání skla, které bylo u Samsungu znát o něco víc. Poté, co smartphony dopadly na obrazovku, se také vytvořily rozsáhlé praskliny. Závěrem videa, tedy po osmi shozech, známky provozuschopnosti projevoval pouze Galaxy S24 Ultra, byť se pochopitelně potýkal s komplikacemi. iPhone 15 Pro Max zůstal víceméně zaseknutý na bílé obrazovce a korunka tedy tentokrát náleží Samsungu.

 

Jaké máte zkušenosti s odolností svého telefonu?

Zdroj: YouTube

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)