Video: Takto zvládají Galaxy S23 Ultra a S23+ pád na zem

Samsung Galaxy S23 Ultra Galaxy S23 Plus crash test odolnosti pád z výšky

Na světě jsou další “crash testy”, které se snaží odpovědět na otázku, jak odolné jsou telefony řady Samsung Galaxy S23. Konkrétně modely Galaxy S23 Ultra a Galaxy S23+ podrobil mučení známý kanál PBKreviews. Test odolnosti v obou případech spočíval ve zkoumání reakcí telefonů na pád z výšky. Model Ultra si navíc vyzkoušel plavání ve vodě nebo škrábání několika předměty po obrazovce, zádech nebo krytech fotoaparátů.

Samsung Galaxy S23 Ultra Durability & Drop Test

Samsung Galaxy S23 Ultra Durability & Drop Test

Na plocho displejem dolů, na plocho zády dolů, na kratší i delší hranu a také na rohy. Všechny tyto druhy pádů si oba telefony vyzkoušely ze zhruba metrové výšky na beton. V obou případech se dostavily otlačeniny a praskliny, nicméně mobily dle všeho dál zvládají fungovat.

Samsung Galaxy S23 Plus Drop Test. Flat Screen VS Curved.

Samsung Galaxy S23 Plus Drop Test. Flat Screen VS Curved.

Ačkoli by se těžko dalo čekat, že by telefony obstály úplně bez prasklin, v oblasti odolnosti skutečně mají velké ambice. Řada Samsung Galaxy S23 totiž využívá nejmodernější tvrzená skla Gorilla Glass Victus 2. Jeho výrobce se při uvedení chlubil právě zvýšenou odolností při pádech zařízení na beton.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Spadl vám takto někdy mobil? Jak dopadl?

Zdroj: PBKReviews

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)