TOPlist

Máte u Galaxy S23 Ultra vrásku na displeji? Prý to není vada

Samsung Galaxy S23 Ultra displej vada bublina vroubek vráska lisování

Patříte již mezi majitele nového vlajkového mobilu Samsung Galaxy S23 Ultra? A přišli jste při jeho detailním zkoumání na to, že má na displeji u spodní hrany jakousi promáčklinu, vroubek, vrásku, bublinu… nebo jak to nazvat? Máme pro vás dvě zprávy. Ta první je, že rozhodně nejste sami, kdo tuto zajímavost objevil. Druhá, kterou vzkazuje přímo korejský výrobce, říká, že dotyčná „věc“ není vada.

Pokud na displej posvítíte silným světlem, mohou se některé části zdát pomačkané/vymačkané, k čemuž dochází kvůli procesu lisování za účelem vodotěsnosti a prachotěsnosti. Nejedná se o vadu výrobku. S telefonem je vše v pořádku, komentuje na Twitteru oficiální účet Samsung UK obavy uživatelů, kteří tento prvek nacházejí v dolním rohu obrazovky jak na svých vlastních mobilech, tak i na kusech vystavených v prodejnách.

Displej Galaxy S23 má několik vrstev tvrzeného skla, které je připevněno přímo k panelu displeje. Aby bylo zajištěno, že zařízení je vodotěsnou/prachotěsnou konstrukcí, jsou vrstvy slisovány tak, aby se do nich nedostaly cizí látky nebo kapaliny, opakuje výrobce u komentářů lidí, kteří nejsou s vysvětlením spokojení. Reporty o tomto prvku jsou k nalezení také na Redditu či oficiálním fóru Samsungu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co si o této „vrásce“ myslíte vy?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)