TOPlist

Je tu. Řada Galaxy S23 dostává v Evropě velký červnový update

Samsung Galaxy S23 červnový update aktualizace 2023

Společnost Samsung konečně vypustila očekávaný červnový update i mezi evropské uživatele telefonů řady Galaxy S23. Trochu pozdržená aktualizace už „pípá“ a nahrazuje starší verzi v telefonech na našem kontinentu a lidé tak mohou zkoušet některé vyhlížené funkce. Mezi ty úplně nejžádanější, nebo alespoň „papírově“ nejzajímavější, patří určitě dvojnásobný zoom u portrétního režimu fotografování. Doposud bylo k dispozici pouze vypnuté a trojnásobné přiblížení, tedy hodnoty 1x a 3x.

Červnový update pro řadu Samsung Galaxy S23 (největší změny)

  • 2x zoom pro režim Portrét
  • Opraveny problémy s automatickým zaostřováním fotoaparátu
  • Lepší zpracování nočního režimu
  • Plynulejší animace přechodů v One UI
  • Jemné vylepšení haptické zpětné vazby
  • Vylepšení HDR focení (předpokládá se, ale nebylo ještě úplně ověřeno)

Aktualizační balík má dle očekávání cca 2,2 gigabajtu, takže jde o pěkného cvalíka. V jiných regionech způsoboval update různé problémy, což bylo nejspíš také důvodem mírného pozdržený vydání do Evropy, nicméně v našich končinách nejsou žádné významnější zádrhely hlášeny.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Tak která novinka vás zajímá nejvíc?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)