Telefonu Galaxy S20 Ultra praská fotoaparát. Stěžují si desítky uživatelů

galaxy s20 ultra rozbitý fotoaparát

Vlajková loď od Samsungu má více problémů, než se na první pohled zdá. Nejen že se verze s čipsetem Exynos přehřívají, neostří jim fotoaparát a zelená se jim displej. Nově však Galaxy S20 Ultra také samovolně praská fotoaparát, respektive zadní krycí sklo.

Galaxy S20 Ultra praská fotoaparát. Jde o konstrukční chybu?

Na oficiálním fóru společnosti si na problém stěžují desítky zákazníků. Zatím není zcela jasné, proč se tak děje. Všichni totiž uvádějí, že jim telefon ani jednou nespadl. Zdá se, že krycí sklo zadního fotoaparátu prostě jednoho dne praskne a nelze s tím nic dělat. To rozhodně není dobrá vizitka pro telefon, který stojí skoro čtyřicet tisíc korun. Některým uživatelům modul pouze praskne a omezí tak schopnost zoomu. U jiných se objeví díra, která vypadá jako kdyby po telefonu někdo vystřelil.

Vzhledem k tomu, že se jedná o kosmetickou vadu a fyzické poškození se na tuto vadu nevztahuje standardní záruka. Pokud máte Samsung Premium Care, zaplatíte za opravu 100 dolarů, tedy asi 2 500 korun. Pokud ji nemáte, budete muset vytáhnout 400 dolarů, což je asi 10 000 korun. Mnoho uživatelů si myslí, že má telefon konstrukční chybu a právě kvůli ní praská fotoaparát. Samsung se k celé situaci zatím nijak nevyjádřil. Jakmile tak učiní, budeme vás informovat.

Co říkáte na fakt, že má vlajková loď od Samsungu tolik chyb?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)