Galaxy Note 9 a čtečka otisků prstů v displeji? Objevily se nové informace

nove informace ctecka otisku note 9

Čtečka otisků prstů v displeji ještě čeká pořádné rozšíření, prozatím jsou dostupné pouze na telefonech značky Vivo. Už několik let se ale mluví o tom, že Samsung chystá také čtečku v displeji. Dříve se mluvilo o tom, že nepřijde ani v Galaxy Note 9. Nyní ale deník Korea Herald obdržel nové informace. Podle nich se čtečky otisků prstů možná dočkáme ještě v Galaxy Note9.

Nové informace nám přibližují, jak to je se čtečkou otisků prstů v displeji

Zdroje korejského deníku Korea Herald hovoří o tom, že divize Samsung Display připravila tři nebo čtyři řešení, jak dostat čtečku otisků prstů do displeje. Samsung Electronics nyní zvažuje, které řešení je nejlepší. Samsung je už velmi blízko k vyřešení problémů, řekly rovněž zdroje uvnitř firmy.

samsung galaxy s9 ctecka otisku prstu

Jasno by ale mělo být ještě tento měsíc. Koncept Galaxy Note 9 už je téměř finální, nyní se čeká pouze na potvrzení toho, kde se bude nacházet čtečka otisků prstů. Druhý zdroj řekl deníku, že měl Samsung hodně času na to, aby se technologie vylepšila. Do konce srpna 2018 by měli inženýři splnit očekávání společnosti na to, jak dobře bude čtečka fungovat. Potvrzuje ale také, že finálně nebylo nic potvrzeno ani vyvráceno.

Samsung je také připraven na variantu, kdy čtečka zůstane pod hlavním fotoaparátem na zadní straně, podobně jako třeba v Galaxy Note 8. Chtěli by se tomu ale vyhnout, už jen kvůli tomu, že čtečka na zadní straně zabere místo pro větší baterii.

Myslíte si, že Galaxy Note 9 bude mít čtečku otisků prstů v displeji?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)