Cena repasovaného Galaxy Note 7R by mohla být ještě lákavější

Samsung Galaxy Note7

Samsung Galaxy Note 7R bude staronová verze loňského modelu, který musel být stažen z trhu. O tom již nějakou dobu víme, prozatím se ale stále přesně neví, kdy se na trhu objeví a kolik bude stát. Podle nových informací by měla stát jen polovinu původní ceny.

Galaxy Note 7R by měl přijít ještě před Note 8

Samotné vydání telefonu je údajně také velmi blízko. Zatím se ví, že by telefon měl přijít ještě před Note 8, jehož vydání se plánuje na druhou polovinu roku 2017. Dále se ví, že telefon poběží už rovnou na Androidu 7 Nougat. Četné spekulace z několika zdrojů hovoří o tom, že změna proběhla u baterie, která má mít kapacitu 3200 mAh. Jiné změny v hardwaru telefonu by neměly proběhnout. Díky tomu se bude jednat o velmi kvalitní zařízení i v dnešní době.

Náhrada za Galaxy Note7 bude Samsung Galaxy S8 a Note8?

Zajímavé je to u ceny, nejdříve se spekulovalo o tom, že cena tohoto modelu bude 620 dolarů, což je zhruba v přepočtu 15 tisíc korun. Jak se ale přibližuje datum vydání, stále častěji se skloňuje částka 440 dolarů. To je zhruba 11 tisíc korun.

Pokud se to nakonec potvrdí, bude se jednat o velmi zajímavé zařízení. Má nicméně dva problémy. Prvním je důvěra zákazníků a ten druhý je to, že se bude prodávat jen na vybraných trzích a nevypadá to na to, že Česko bude mezi nimi.

Pořídili byste si za takovou cenu Galaxy Note 7R?

Zdroj: gsmarena.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)