Galaxy Note 10 ve dvou verzích? Samsung plánuje i menší model se stylusem S Pen

samsung galaxy note 10e spekulace

Chystaný Samsung Galaxy Note 10 možná uvidíme ve dvou různých verzích. Alespoň to hovoří první spekulace přímo z Jižní Koreje. Nemusí to být úplně zcestné spekulace, ostatně, kdo ještě před pár měsíci očekával, že uvidíme menší verzi Samsung Galaxy S10e.

Samsung Galaxy Note 10e? Menší verze prémiového telefonu má být realitou

Nejlevnější a zároveň nejmenší prémiový telefon z řady Galaxy S10 získal skvělá hodnocení u médií a i uživatelé si jej pochvalují. A to je i pravděpodobně jeden z důvodů, proč Samsung plánuje menší verzi Galaxy Note 10. Další věcí je to, že klasický Note10 má mít velikost displeje 6,7 palců, což pro mnohé už nemusí být zcela ideální.

samsung galaxy note 10 spekulace

Samotná velikost řady Note 10 už se navíc nedá brát jako výhoda, protože telefon Galaxy S10 Plus (recenze) není žádný drobek a dokonce Galaxy S10 5G verze je dokonce ještě větší než Samsung Galaxy Note 9 z minulého roku. Jeden z hlavních rozdílů je stylus S Pen. A právě menší telefon se stylusem by mohl zajímat větší počet uživatelů.

Chtěli byste menší verzi Samsung Galaxy Note 10e?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)