Majitelé Galaxy Z Fold2 kritizují bubliny na displeji. Jak moc je to vážné?

Galaxy Fold2 bubliny pod fólií

Model Galaxy Z Fold2 patří mezi revoluční telefony, které v současné době pomáhají rozjíždět nový segment flexibilních smartphonů. I když jde o dost drahou záležitost, podobné přístroje se málokdy obejdou bez nějakých vad. Na spousty z nich se přitom může přijít až časem. Platí to i o situaci, kterou nyní kritizují někteří uživatelé Redditu. Stěžují si, že se jim pod ochrannou fólií Galaxy Z Fold2 objevují v místě pantu bubliny.

Jak tuto výtku vlastně brát? Ano, je to nepříjemná vada, ale všehovšudy jen kosmetická. Na což poukazuje i samotný Samsung. Navíc u mobilu s konstrukcí, kdy uprostřed dostává fólie pěkně zabrat. V tomto případě tedy podle nás nejsou posměšky úplně na místě. Ani korejská firma ale nemá čisté svědomí. Sundávání fólie mají podle oficiálních rad svěřit uživatelé servisu. Není tedy divu, že když problém nastal po pár měsících používání a řešením je nákup a nasazení nové fólie, jsou zákazníci podiveni.

Samsung Galaxy Z Fold2 recenze

Se samotným displejem zatím hromadné problémy nejsou a v tomto ohledu tedy nový Fold (který máme mimochodem orecenzovaný) evidentně slouží spolehlivě. Bubliny pod fólií navíc hlásí jen někteří majitelé Galaxy Fold2. Jiní tvrdí, že nic podobného zatím nezaznamenali, i když pravidelně používají Flex Mód. Tedy režim, kdy telefon leží rozložený ve tvaru notebooku a který je pro přilnavost fólie nejspíš nejnáročnější. Obecně tedy nejde z našeho pohledu o velký problém. Výrobce by u takové věci ale mohl přece jen trochu lépe komunikovat s majiteli tak prémiového mobilu.

Jak dlouho vám na mobilu běžně vydrží ochranná fólie?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)