Oblíbená hra Fortnite zažívá výpadek. Nejde hrát po celé Evropě

Fortnite výpadek

Akční střílečku Fortnite, která patří mezi nejhranější mobilní hry na světě právě postihl velký výpadek serverů. Výpadky Fortnite způsobují bugy ve hře, vypadávání připojení a neočekávané ukončení zápasu ve hře. Výpadek se bohužel nedaří odstranit a postihl hráče po celém světě.

Nejvíce je zasažená Evropa

Nejvíce se výpadek týká západní Evropy a to konkrétně Francie a Německa. Hlášení o výpadcích přicházejí i z USA a také na ně narazili čeští a slovenští hráči. Kromě Evropy a USA byly hlášeny výpadky také v Asii a Austrálii. Dle oficiálního vyjádření jsou zaznamenány výpadky ve většině herních módů a vývojáři z Epic Games se snaží problém aktivně řešit. I přes to, že se studiu daří výpadky postupně eliminovat, situace se stále nezlepšuje. Bohužel jsme se nedozvěděli, kdy bude problém úplně vyřešen a Fortnite poběží opět bez problémů. Výpadek Fortnite se týká jak mobilních zařízení, tak počítačů. 

Postihl vás také výpadek Fortnite?

zdroj: downdetector.com

Lukáš Mrkvička
O Autorovi - Lukáš Mrkvička

Velký příznivce moderních technologií, který stále skáče mezi světem Androidu a světem nakousnutého jablka. Na každém si najde něco, co se mu líbí, ale nikdy… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)