TOPlist

Za Fortnite budeme zřejmě brzy platit měsíční předplatné. Zůstane i zdarma?

Fortnite měsíční předplatné

Za Fortnite budeme brzy platit měsíční předplatné. Vývojáři z Epic Games totiž dělají nový průzkum kde se hráčů ptají, kolik by byli ochotni platit za měsíční předplatné. Na výběr je mezi dvěma možnostmi – buď 5 nebo 18 dolarů.

Fortnite měsíční předplatné

Zakoupením tohoto předplatného byste získali 1 000 V-Bucks každý měsíc, přístup k battle-passu (což obvykle zahrnuje dalších 950 V-Bucks) a exkluzivní přístup k novým skinům. Tuto informaci jako první přinesl největší leaker z Fortnite komunity @iFireMonkey, který tuto skutečnost sídlel na svém Twitteru. To, že si informace necucá z prstu potvrzuje i přiložený screenshot.

Epic Games jdou tedy podobnou cestou, jako jiné AAA tituly. V tuto chvíli není jasné, kdy Fortnite tuto novinku zavede, dle nejnovějších odhadů by k tomu ale mohlo dojít již v roce 2021. Pro ty, kteří nechtějí ale platit zůstane hra samozřejmě jako taková stále zdarma, na tom se nic nemění.

Kupovali byste si předplatné na Fortnite?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)