Fortnite Chapter 3 přichází: nový zasněžený ostrov můžete zkoumat i v kůži Spider-Mana

fortnite chapter 3

Včera byla zakončena Chapter 2 ve hře Fortnite epickým koncem, který jsme mohli vidět už po konci té první a přichází na řadu Chapter 3. Ta nabízí hned několik novinek a změn. Na co se tedy mohou hráči těšit tentokrát?

Fortnite Chapter 3 odstartována

Nová kapitola s názvem Flipped hráče přesouvá na zasněžený ostrov, který sebou přináší také nové prvky hratelnosti jako je klouzání či houpání. Pokud vám tedy hra přijde příliš rychlá a akční, zřejmě nebudete z nového updatu nadšeni. Asi si dokážete představit, co takové mechaniky s hrou udělají. Pokud si navíc koupíte battle pass, dostanete přístup k zajímavým postavám jako je například Spider-Man.

Fortnite Chapter 3 Season 1 Flipped Overview Trailer

Fortnite Chapter 3 Season 1 Flipped Overview Trailer

Flipped přináší také tábory, kde se mohou hráči či celá skupina léčit a ukládat předměty. Samozřejmostí jsou také nové zbraně. Pokud se chcete dozvědět o dalších novinkách, nebo si prohlédnout jak bude hra vypadat v akci, mrkněte na oficiální trailer. Fortnite je ke stažení na oficiálních stránkách studia Epic, na Google Play byste jej hledali marně.

Zkoušeli jste někdy Fortnite?

Zdroj: theverge

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)