Evropská cena realme GT Master Edition už není tajemství. Co na ní říkáte?

nové mobily realme

Firma realme poměrně nedávno představila nové telefony realme GT Master Edition a realme GT Master Explorer Edition, přičemž oba dva telefony jsou zatím dostupné pouze v Číně. Doposud bylo otázkou, zda se objeví také v Evropě, ovšem nyní to vypadá nadějně. Objevují se totiž evropské ceny obou telefonů.

evropská cena realme GT Master Edition odhalena

realme GT Master Edition by měl být k dispozici ve verzích 6 GB/128 GB a 8 GB/256 GB. Základní model vyjde na 349 EUR, což je asi 8 900 korun, lépe vybavená 8/256 GB verze pak na 399 EUR, tedy nějakých 10 200 korun. To je poměrně zajímavá cena za telefon, který disponuje 6,43″ Super AMOLED 120Hz displejem s Full HD+ rozlišením, čipsetem Snapdragon 778G a 64MPx fotoaparátem.

Zatím však není zmínka o realme GT Master Explorer Edition, která dostala schopnější Snapdragon 870, o něco větší baterii a také lepší hlavní snímač. Zda tedy bude firma prodávat v Evropě oba dva telefony není v tuto chvíli jasné.

Jak se vám líbí realme GT Master Edition?

Zdroj: 91mobiles.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)