EVOLVEO EasyPhone FP je nové bezpečné véčko pro seniory

EVOLVEO EasyPhone FP senior mobil

Takzvané “véčko”, tedy mobil se středovým pantem a praktickým sklápěním, rozhodně ještě nevymřelo. A to nejen díky moderním flexibilním obrazovkám a telefonům typu Galaxy Z Flip, ale také díky menším firmám, které udržují tento trend i ve své původní podobě s tlačítkovou klávesnicí a menším displejem. Jako třeba EVOLVEO, které nyní začalo na českém trhu prodávat jeden takový kousek pro seniory.

Novinka s názvem EasyPhone FP má nejen hardwarovou klávesnici s dobře viditelnými znaky a hlavní 2,8″ displej, ale také vnější displej pro snazší náhled na hodiny či notifikace. Nechybí SOS tlačítko pro zahájení hovoru a odeslání SMSky s upozorněním a dokonce i detekce pádu se stejnými automatismy. EVOLVEO EasyPhone FP navíc umožňuje zaslat SMS s aktuální polohou do jiného telefonu.

Mezi další funkce patří 3MPx fotoaparát, FM rádio, Bluetooth, Wi-Fi, slot pro rozšiřující paměť microSDHC nebo výkonná svítilna. V nabídce jsou dvě barevná provedení – černá a červená. Součástí dodávky je i nabíjecí stojánek. Nové véčko od EVOLVEO stojí 1 490 Kč.

Co dalšího by měl umět telefon pro seniory?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)