To jste ještě neviděli. Essential Phone chystá velmi podivný telefon

essential phone

Skládací telefony se ukazují býti nejnovějším trendem a tak je pouze otázkou času, kdy trh zahltí mnohem více podobně vypadajících zařízení. Andy Rubin, muž, který stojí za telefonem Essential Phone PH-1 nyní na Twitteru zveřejnil první fotografie nového telefonu. A pokud se vám líbí poměr stran 21:9, jako například u Sony Xperia, budete zde v sedmém nebi.

Tohle je určitě jeden z nejpodivnějších telefonů, které jsme kdy viděli. A ano, počítáme jak Galaxy Fold, tak i takové ZTE Axon M. Připravovaný Essential Phone vypadá jako otevřený skládací telefon. Až na to že.. skládací není. Nevíme o lepším způsobu, jak zařízení popsat. Možná by však bylo dobré dodat, že vypadá jako skládací telefon s poloviční šířkou. Na levé horní straně můžeme spatřit selfie kamerku, která je řešená průstřelem v displeji.

Na první fotce lze vidět aplikaci map, která nevypadá jako žádná známější aplikace. Možná se jedná o upravenou verzi Google Map, těžko říci. Druhá fotografie odhaluje uživatelské rozhraní, které je řešeno jinak, než na běžných zařízeních. Můžeme vidět náhledy aplikací, se kterými lze pravděpodobně pracovat rovnou ze systémového menu. Essential si tak nejspíše vytvořilo vlastní uživatelské rozhraní, které je plně přizpůsobeno na tento netradiční tvar zařízení. Kdy bude novinka ukázána světu oficiálně není v tuto chvíli jasné.

Co říkáte na velmi netradiční Essential Phone?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)