Enhance-X: Nová Samsung apka vymáčkne z mobilu hezčí fotky

Samsung aplikace Galaxy Enhance-X

Společnost Samsung pokračuje v softwarovém vylepšování svých mobilních telefonů a tabletů po stránce fotografování a upravování snímků. Poté, co letos v lednu vyšla velmi zajímavá aplikace Expert RAW přímo pro pokročilé focení a základní Galerie se naučila například mazat stíny nebo překážející objekty, přichází novinka jménem Galaxy Enhance-X. Tato samostatná aplikace uživatelům nabízí editaci pomocí šikovných funkcí, které jsou již nyní oblíbené právě v Galerii.

“Techniky založené na umělé inteligenci může uživatel použít k opravě a vylepšení obrázků uložených v galerii. Lze odstranit nežádoucí rozmazání, odlesky a současně také doostřit a zvýšit rozlišení, zlepšit dynamický rozsah a rozjasnit fotografie pořízené za špatných světelných podmínek,” popisuje Samsung novinku přímo v Galaxy Store, odkud je volně k instalaci.Sáhnout po ní podle všeho mohou všichni majitelé Samsung zařízení se systémem Android 10 a novějším.

Pokud by se vám ji nepodařilo získat z oficiálního Samsung obchodu s aplikacemi, Galaxy Enhance-X se dá stáhnout například i z APKMirror. Nová apka nejen umožňuje editovat fotografie prostřednictvím několika populárních AI nástrojů jednotlivě, ale obsahuje také tlačítko “Magic”, po jehož stisknutí se umělá inteligence pokusí po analýze snímku provést vhodné změny sama.

V jaké aplikaci nyní upravujete fotky?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)