Energizer telefon s obří baterií nikdo nechce. Opravdový zájem projevilo 11 lidí

energizer p18k fail

Možná si ještě pamatujete, že společnost Energizer na veletrhu MWC 2019 představila velké množství telefonů, mezi nimi i jeden hodně netradiční model, který měl kapacitu baterie 18 000 mAh, dvojitou vysunovací selfie kameru a mohl se používat v případě nehody rozbití okna ve vozidle či MHD. A i když v diskuzích se často objevují zprávy, že by výrobci měli přidat s kapacitou baterie, tak úplný extrém rovněž nechtějí. Kampaň na crowdfundingovém serveru skončila katastrofálně, telefon Energizer P18K si koupilo pouhých 11 lidí.

Energizer P18K u lidí absolutně neuspěl. I přesto, že se stal virálním hitem

O tomto telefonu se na konci února hodně mluvilo a informace o něm se objevily i v mnoha mainstreamových médiích, které se technologiím tak moc nevěnují. I přesto to ale nestačilo, aby telefon mezi lidmi uspěl. Sice existuje velké množství lidí, kteří články a informace o telefonu sdíleli, ale téměř nikdo jej neplánoval koupit.

The P18K Now Available on IndieGogo (18,000 mAh battery!!)

The P18K Now Available on IndieGogo (18,000 mAh battery!!)

Výrobce telefonů požadoval na serveru Indiegogo 1,2 milionu dolarů, aby se mohl telefon dostat do výroby. Ti, kteří by přispěli, mohli mít telefon za zvýhodněnou cenu 545 dolarů, v přepočtu cca 12 500 Kč. I to ale lidi nepřesvědčilo. Ve výsledku si telefon objednalo 11 osob na celém světě. To tedy znamená, že Energizer P18K nikdy na trhu neuvidíme.

Líbil se vám Energizer P18K?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)