TOPlist

Energizer telefon s obří baterií nikdo nechce. Opravdový zájem projevilo 11 lidí

energizer p18k fail

Možná si ještě pamatujete, že společnost Energizer na veletrhu MWC 2019 představila velké množství telefonů, mezi nimi i jeden hodně netradiční model, který měl kapacitu baterie 18 000 mAh, dvojitou vysunovací selfie kameru a mohl se používat v případě nehody rozbití okna ve vozidle či MHD. A i když v diskuzích se často objevují zprávy, že by výrobci měli přidat s kapacitou baterie, tak úplný extrém rovněž nechtějí. Kampaň na crowdfundingovém serveru skončila katastrofálně, telefon Energizer P18K si koupilo pouhých 11 lidí.

Energizer P18K u lidí absolutně neuspěl. I přesto, že se stal virálním hitem

O tomto telefonu se na konci února hodně mluvilo a informace o něm se objevily i v mnoha mainstreamových médiích, které se technologiím tak moc nevěnují. I přesto to ale nestačilo, aby telefon mezi lidmi uspěl. Sice existuje velké množství lidí, kteří články a informace o telefonu sdíleli, ale téměř nikdo jej neplánoval koupit.

https://www.youtube.com/watch?v=3ALwgeCGvlw

Výrobce telefonů požadoval na serveru Indiegogo 1,2 milionu dolarů, aby se mohl telefon dostat do výroby. Ti, kteří by přispěli, mohli mít telefon za zvýhodněnou cenu 545 dolarů, v přepočtu cca 12 500 Kč. I to ale lidi nepřesvědčilo. Ve výsledku si telefon objednalo 11 osob na celém světě. To tedy znamená, že Energizer P18K nikdy na trhu neuvidíme.

Líbil se vám Energizer P18K?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)