TOPlist

Aplikace Edge Screen: Oblíbená funkce ze Samsung Galaxy telefonů pro všechny

samsung galaxy edge screen apllikace android

Zaoblené displeje po krajích můžou být pouze designovou věcí. Vidět jsme to mohli například u staršího Xiaomi Mi Note 2, nebo u novější Nokia 8 Sirocco. Pak je tady Samsung, který telefony se zaoblenými kraji tvoří již několik let. V těchto případech už se nejedná pouze o designový prvek, ale přidávají se také funkce. Jednou z nich je u speciální panel, který si můžou uživatelé kdykoliv ze strany vysunout. Nyní tuto funkci můžete mít i na kterémkoliv jiném telefonu, a to díky nové aplikaci Edge Screen.

Edge Screen přináší užitečnou funkci ze Samsung telefonů

Nejedná se o první a pravděpodobně ani poslední aplikaci tohoto druhu. Vidět podobné funkce můžeme i u některých launcherů. Každopádně Edge Screen nám během krátkého testování přišel jako jedna z těch lepších aplikací, má povedený design, je rychlá a jednoduše se ovládá. Dokonce má i některé funkce, které u Samsung telefonů nejsou dostupné.

Edge Screen aplikace samsung telefon

V první řadě si můžete přidat zkratky pro oblíbené kontakty, aplikace, kalendář a rychlé zapínání  funkcí jako je Wi-Fi, NFC apod. Pak ale přidává i například hudební přehrávač, navigační klávesy Androidu nebo správce souborů. K instalaci stačí pouze Android 5.0 Lollipop, aplikaci můžete stahovat zdarma z Google Play.

Edge Screen: Sidebar Launcher & Edge Music Player
Edge Screen: Sidebar Launcher & Edge Music Player

Jak se vám líbí tato nová aplikace Edge Screen?

Zdroj: slashgear.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)