Dynamické barvy z Material You míří nově do těchto mobilů

Android 12 Material You dynamické barvy další mobily Xiaomi Samsung Vivo Oppo OnePlus

Společnost Google oficiálně oznámila, do kterých konkrétních telefonů se systémem Android 12 brzy vyrazí dynamické barvy v rámci vizuálního prostředí Material You. Nový designový styl přinesl do mobilních zařízení několik nových prvků, z nichž právě na různé situace reagující barvy poutají nejvíce pozornosti. Původně byl kompletní arzenál Material You dostupný jen v Pixel telefonech, nyní ale míří do dalších mobilů.

Do těchto mobilů nyní míří dynamické barvy v Material You:

  • Samsung Galaxy S22
  • OnePlus 9 Pro
  • OPPO Find X3 Pro
  • Vivo IQOO 7 Legend
  • Xiaomi Mi 11

Google při zavádění spolupracuje přímo s výrobci a v první vlně je podle všeho domluvený s firmami Samsung, OnePlus, OPPO, Vivo a Xiaomi. V přiloženém náhledovém obrázku je vidět, jak bude v těchto telefonech vypadat dynamické zabarvení menu v aplikaci Gmail. U Google aplikací jsou již barvy zapracovány, u jiných aplikací se musí o případnou reakci designu na tapetu postarat jejich vývojáři.

dynamické barvy material you Xiaomi Samsung OnePlus Oppo Vivo mobily

Zmíněný seznam pochopitelně představuje teprve první vlnu a další modely telefonů budou následovat. Jak se nedávno ukázalo, Google už pro další verze Androida (nebo samotné Material You) chystá i rozšířené palety nových odstínů.

Jak se vám líbí barvy v Material You?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)