TOPlist

Ne, nejste zablokováni. Discord postihl obří celosvětový výpadek

discord výpadek serverů
  • Discord dnes dopoledne postihl obří výpadek
  • Uživatelům se zobrazuje hláška, že byli zablokováni
  • Chyba se týká jen počítačů, na mobilech by měl Discord fungovat bez problémů

Dnes dopoledne zaznamenala platforma Discord celosvětový výpadek. První výpadky serverů začali uživatelé hlásit asi v 11:30 našeho času, od té doby míra hlášení stoupá. V tuto chvíli neexistuje žádný způsob, jak problém vyřešit.

Discord postihl celosvětový výpadek

Web discordstatus.com chybu potvrzuje, na vině jsou prý chyby v API, konkrétnější ale server není. Nám platforma, kterou využíváme pro redakční komunikaci přestala fungovat asi ve 14:30, zajímavé však je, že není k dispozici pouze na počítačích, mobilů se (alespoň v našem případě) problém netýká. Pokud nyní spustíte aplikaci ve Windows a macOS, objeví se vám chybová hláška „Sorry, you have been blocked, You are unable to access discord.com“ což není pravda. Nikdo vás nezablokoval, jde zkrátka o výpadek.

discord výpadek
Discord: Talk, Chat & Hang Out
Discord: Talk, Chat & Hang Out

Pro komunikaci tedy doporučujeme využít nějakou jinou službu do doby, než Discord situaci napraví. Výpadek se opravdu týká velkého množství uživatelů, na webu downdetector bylo v průběhu dnešního odpoledne zaznamenáno několik tisíc stížností, lidé o problémech diskutují také na Redditu a sociální síti X (dříve Twitter).

discord downdetector

Postihl vás také výpadek na Discordu?

Zdroj: downdetector, discordstatus, followchain, Twitter, vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)