TOPlist

Paráda! Populární mlátička Diablo IV míří do Game Passu

Diablo IV Gamepass
  • Diablo IV je jedním z nejpopulárnějších hack and slash titulů vůbec
  • Už brzy se dostane do předplatného Game Pass
  • Microsoftu tu umožňuje akvizice Activisionu Blizzard

V říjnu předešlého roku Microsoft dokončil historicky největší akvizici videoherního průmyslu. Redmondský technologický gigant odkoupil za necelých 69 miliard dolarů společnost Activitision Blizzard, pod kterou spadají významná vydavatelská i vývojářská studia. Díky tomu získal majitel neustále se rozrůstající značky Xbox kontrolu nad populárními franšízami, jako jsou Call of Duty, Overwatch, Warcraft nebo Diablo.

Nejnovější díl z poslední zmíněné série se 28. března dostane do služby Game Pass, oznámil Microsoft v tiskové zprávě. Mlátička Diablo IV se tak stane vůbec první hrou od Activisionu, která populární předplatné rozšíří. Game Pass má momentálně po celém světě 34 milionů uživatelů. „Toto je pouze začátek toho, že si hráči na Xboxu budou moci užívat hry Activision a Blizzard v rámci služby Game Pass – těšíme se, že se brzy dozvíme více,“ dodal Microsoft.

Diablo IV is Coming to Game Pass

Diablo IV is Coming to Game Pass

Diablo IV bylo vydáno začátkem loňského léta a během prvních pěti dnů od tohoto důležitého milníku se mu povedlo vydělat přes symbolických 666 milionů amerických dolarů. Na platformě Metacritic má titul v současné době skóre 86/100 od novinářů a kritiků, avšak od hráčů pouze 2,2/10.

Xbox Game Pass
Xbox Game Pass

Hrajete-li na PC, Diablo IV si lze momentálně pořídit na Steamu se 40% slevou. V základní edici tedy vychází na 41,99 eur, což v přepočtu činí zhruba 1 100 korun.

Už jste si Diablo IV zahráli?

Zdroj: Microsoft

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)