Galaxy Wearable má zbrusu nový design vycházející ze Samsung One UI

samsung galaxy wearable aplikace samsung one ui

V listopadu minulého roku představil Samsung One UI. A to jako novou nadstavbou pro telefony Samsung Galaxy. Později jsme se dozvěděli, že podobného redesignu vycházejícího z One UI, se dočkají i chytré hodinky Samsung. Společnost už nyní připravila designové změny pro hlavní aplikaci pro chytré hodinky – Galaxy Wearable.

Samsung Galaxy Wearable už je v novém stylu inspirovaném One UI

Společnost tvrdí, že nový design je intuitivnější a speciálně uzpůsoben tomu, aby se zařízení mohly ovládat jednou rukou. Navíc přináší tmavý režim a elegantnější vzhled pro OLED displeje. Podrobněji jsme se nové nadstavbě pro telefony věnovali v článku Samsung One UI.

Od té doby se téměř všechen software Samsungu aktualizoval tak, aby odrážel design nové nadstavby. Jednou z výjimek byla aplikace Galaxy Wearable, které se používá k nastavení a správě chytrých hodinek a náramků Samsung. Společnost se nový design rozhodla zapínat postupně na straně serveru, takže si ji bohužel nemůžete stáhnout ručně, ale musíte počkat, až vám ji Samsung aktivuje.

Na screenshoty z aplikace se můžete podívat výše. Někteří uživatelé hlásí po aktualizaci byly vylepšeny notifikace, na druhou stranu si všímají toho, že je aplikace náročnější na baterii. Zároveň pokud vám z ničeho nic přestanou na hodinky Samsung chodit notifikace, musíte aktualizovat aplikaci, bohužel vám ale nikde nepřijde upozornění. Instalace aktualizace se objeví až po otevření aplikace Galaxy Wearable.

Galaxy Wearable (Samsung Gear)
Galaxy Wearable (Samsung Gear)

Obdrželi jste již novou verzi Samsung Galaxy Wearable? Jak se vám nový design líbí?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)