TOPlist

Další snímky připravovaného modelu Samsung Galaxy Note 8

samsung-logo

O existenci osmipalcového modelu z rodiny Galaxy Note už nějaký pátek víme, stejně tak je skoro jisté, že bude tento model představen koncem února na akci Mobil World Congress 2013 v Barceloně. Na internetu se objevily další snímky, které osmipalcový tablet zachycují, a poprvé zde spatřujeme také S-Pen (stylus řady Note). Samsung by tímto modelem mohl zaujmout zákazníky, pro které je desetipalcový přístroj příliš velký, ale chtějí přesto využívat výhod stylusu. Toto řešení zatím žádná konkurence nenabízí.

tab1

samsung_galaxy_note_8_leak_02

samsung_galaxy_note_8_leak_01

Design přístroje nevybočuje od zaběhlého konceptu u Galaxy Note II nebo například Galaxy S III. Kompletní specifikace zatím známy nejsou, do internetových vod se však dostaly ty nejdůležitější parametry – 8palcový displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů, čtyřjádrový procesor Exynos s taktem 1,6 GHz, 2 GB RAM paměti a systém Android 4.2 Jelly Bean s nadstavbou TouchWiz.

zdroj: talkandroid.com, dday.it

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)