Cultist Simulator je PC hra, kterou můžete nově stahovat i na Android

cultist simulator

Cultist Simulator je karetní hra, která původně vyšla na PC. Nyní ji však můžete hrát i na Androidu. Vývojáři navíc nabízí akci, kdy se dá koupit po omezenou dobu se slevou.

Cultist Simulator je netradiční karetní hra ze světa Lovecrafta

Hra je zasazena do dvacátých let minulého století, hrajete v ní za “hledače” ve světě, který je silně inspirován prací H. P. Lovecrafta. Cílem hry je vytvořit vlastní kult z nevinných obyvatel. A to pomocí různých rituálů, vytváření nástrojů anebo “čarováním”.

Cultist Simulator – Mobile Launch

Cultist Simulator - Mobile Launch

Z pohledu hratelnosti to znamená sbírat a skládat různé karty do balíčků, se kterými pak hrajete. Jeden z prvků hry je to, že na to, jak hra funguje, přicházíte sami. Samotná hra vás totiž moc za “ručičku” nepovede. Jakmile se hru naučíte, tak se dá hrát v podstatě do nekonečna, kde si bere inspiraci z roguelike her.

Jedná se o prémiovou hru, která normálně bude stát 189 Kč, nyní je však ve slevě ke stažení za 75 Kč. Průměrné hodnocení je zatím skvělých 4,8.

Cultist Simulator
Cultist Simulator

Jak se vám líbí Cultist Simulator?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)