Creative MUVO mini – outdoorový reproduktor s IP66

Product_MUVO Mini_Group320

Společnost Creative, známá především co by výrobce zvukového počítačového hardwaru, představila další přírůstek do své řady MUVO, která se vyznačuje outdoorovými reproduktory. Reproduktor MUVO mini nabídne bezdrátové připojení, voděodolnost a prachuvzdornost.

Product_MUVO Mini_Group

Mnozí z vás jistě tyto horké dny tráví někde u vody nebo u bazénu na zahradě, a to bez muziky nebo s přístrojem, který je od vody dostatečně daleko. S MUVO mini to však již není třeba a “repráček” můžete s sebou vzít bez obav k vodě. Reproduktor totiž disponuje standardem IP66, který zajišťuje úplnou odolnost proti prachu a také ochranu proti vlnobití. Design reproduktoru byl navržen tak, aby se dosáhlo dobrých rozměrů, odolnosti a příjemného uchopení na dotek. I proto je MUVO mini pokryt gumovou vrstvou s rozměry 190 x 37 x 59 mm a hmotností 288 g.

Lifestyle_MUVO mini_Grey

Kvalitní zvuk zajišťují dva 1,3“ měniče vyladěné pro silné výšky a hlasitost a poté speciální nadrozměrná mřížka směřující dopředu pro zesílení basové části. Připojení k zařízením je zajištěno pomocí Bluetooth 4.0 s dosahem 10 metrů nebo technologií NFC. Reproduktoru nechybí ani výstup v podobě 3,5mm jacku. Pro slibnou výdrž je zde připravena 2200mAh baterie, která dokáže přehrávat hudbu až 10 hodin. Dobíjení je zajištěno stejně jako u telefonů pomocí microUSB portu.

Product_MUVO Mini_Grey_Back

Reproduktor Creative MUVO mini je dostupný v černé, bíle, modré a červené barvě za cenu 60 eur, tedy v přepočtu přibližně 1800 Kč.

Vlastníte již nějaký podobný outdoorový reproduktor?

Jan Tipmann
O Autorovi - Jan Tipmann

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)