TOPlist

LIDL má v akci parádní reproduktor(y) se stojánkem na mobil

LIDL Bluetooth reproduktor Silvercrest SBL TW10 A1 akce sleva

E-shop obchodního řetězce LIDL má ve své nabídce za zvýhodněnou cenu další zajímavý kousek „chytré“ elektroniky, který by neměl uniknout vaší pozornosti. Jde o bezdrátový Bluetooth reproduktor Silvercrest SBL TW10 A1. Ačkoli má v názvu jednotné číslo, ve skutečnosti jde o dvě „kostky“ se samostatnými repráčky, které se umějí v rámci TWS propojit do stereo sestavy.

V případě vhodného rozložení umí současně posloužit jako stojánek na mobil či tablet. Kostky přitom nejsou omezeny konkrétním rozměrem. Výkon sestavy je 2x 10 W RMS a integrovaný akumulátor zajistí až 10 hodin přehrávání. Nabíjení se provádí přes microUSB a mezi konektory najdeme i jack zdířku pro přímé analogové přehrávání.

LIDL Bluetooth reproduktor Silvercrest SBL TW10 A1 foto

Mezi vlastnosti tohoto zajímavého kousku patří také odolnost dle standardu IPX7, takže reproduktor(y) Silvercrest SBL TW10 A1 dokonce odolají i dočasnému ponoření do vody. Rozměry jsou zhruba 225 x 85 x 95 mm ve složeném přenosném stavu. A ta nejlepší zpráva na konec: LIDL tohoto audio pomocníka běžně prodává za 999 Kč, nyní je k zakoupení za 699 Kč.

Kam by se vám hodil tento reproduktor?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)