Legenda Crash Bandicoot oficiálně míří na Android. Začaly předregistrace

Crash Bandicoot On The Run Android

Minimálně každý majitel původní konzole PlayStation 1 ho zná. Roztržitý a energický vačnatec Crash Bandicoot se postaral o hodiny a hodiny zábavy v nejednom herním vydání. a teď oficiálně míří na Android. O těchto plánech jsme vás informovali už dříve hra už byla dostupná například v Malajsii. Teď ale tato kultovní “běhačka” putuje oficiálně do světa. V Obchodě Play je globálně otevřená předregistracím, díky čemuž jsme se dozvěděli i její oficiální jméno. Nová hra pro Android ponese název Crash Bandicoot: On the Run!

Hráči, kteří si aplikaci předregistrují, následně dostanou ve hře vzhled Modré hyeny. Nicméně samotné datum vydání hry zatím jasné není. Podle některých zvěstí je hra poměrně jednotvárná a také krátká. Jsme zvědaví, kolik na tom bude pravdy. Postup ve hře by ale měl být tradičně založen na běhání či jízdě, což obstarají jak Crash, tak i jeho parťačka Coco. Hlavním motivem má být skládání nových zbraní proti různým bossům. My se tedy na nové Crash Bandicoot On The Run pro Android hodně těšíme.

Crash Bandicoot: On the Run!
Crash Bandicoot: On the Run!

Zkusíte mobilní verzi Crashe?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)