Čínský klon přístroje Huawei Mate 7 dostane QHD displej, 3 GB RAM a 21MPx fotoaparát

Mate-7-Back-2

Čínské společnosti velmi často využívají vzhled známých telefonů jiných značek – dokážou snadno poplést své zákazníky a navíc je nestojí nic vývoj vlastního designu. Méně známá společnost Hasee se nyní pustila do nového přístroje, který je vzhledově téměř identický se známým a povedeným telefonem Huawei Mate 7. Tato novinka ale nepředstavuje levnou kopii se skromným hardwarem, ale spíše naopak. Displej s úhlopříčkou okolo 5,7″ totiž nabídne QHD rozlišení, novinka bude též osazena novým procesorem MediaTek Helio X10, který bude doplněn 3GB RAM pamětí a 64GB vnitřním úložištěm. Špatně na tom není ani 21MPx fotoaparát či baterie s kapacitou 3850 mAh. Také zadní strana připomíná telefon Huawei Mate 7, čemuž výrazně napomáhá rovněž stejné umístění senzoru pro otisky prstů.

čínský hasee huawei mate 7 2

Jelikož se zatím jedná o prvotní informace o tomto přístroji, neznáme prozatím oficiální cenu ani datum vydání či dostupnost. Jsme ale zvědaví, jak na tom nakonec klon přístroje Huawei Mate 7 bude.

zdroj: gizchina.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)