Nové chytré hodinky Xiaomi Amazfit Verge můžete objednat i v Česku: Jaká je jejich cena?

xiaomi amazfit verge prodej cesko cena

Už v září tohoto roku představila společnost Xiaomi chytré hodinky Amazfit Verge. V Česku se zatím tyto hodinky oficiálně koupit nedaly, český distributor však nyní potvrdil, že čekání je u konce. Prodej v Česku začal tento týden. Známe i cenu na našem trhu. Stanovena byla na částku 3 990 Kč.

Xiaomi Amazfit Verge: Chytré hodinky s OLED displejem, GPS i NFC

Pojďme si ještě v krátkosti připomenout parametry těchto hodinek. Největší změnou oproti předchozím Xiaomi Amazfit Stratos (koupit za 4 690 Kč, Heuréka) je panel displeje. Už se nepoužívá transflektivní displej, ale AMOLED, který můžeme znát z jiných chytrých hodinek. Velikost displeje u Amazfit Verge je 1,3 palce. Rozlišení je 360 x 360 pixelů. Potěší to, že hodinky splňují certifikaci IP68, takže jsou odolné proti prachu a nebude vadit potopení do vody.

chytre hodinky xiaomi amazfit verge

Po stránce systému se opět využívá řešení od Huami podobně jako u předchozích Xiaomi hodinek. K dispozici je 4GB paměť, uživatel má k dispozici na písničky 1,9 GB. Hodinky mají mikrofon a reproduktor. Neslouží ale k hovorům, nemají totiž eSIM nebo slot na klasickou nanoSIM. Mikrofon a reproduktor slouží k ovládání chytré domácnosti. Hodinky jsou dostupné v Česku ve třech barevných variantách – černošedé, modré a bílé. Brzy se můžete těšit i na recenzi. Koupit hodinky můžete za 3 990 Kč, u některých obchodů už jsou skladem, jak ukazují data na serveru Heuréka.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí Xiaomi Amazfit Verge?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)