Menu

Takhle vypadaly chytré hodinky Nokia, než je Microsoft “zazdil”

Chytré hodinky pro Android či iOS již představilo několik známých společností, které stojí za vývojem mobilních telefonů. Mezi nimi ovšem chybí Nokia, která byla odkoupena Microsoftem a stála za systémem Windows Phone ve svých telefonech. Jak se nyní zdá, chytré hodinky přeci jen finská společnost chystala – dostaly označení Moonraker a na internetu se nyní objevila jejich podoba. Tyto obrázky připomínají marketingové prezentace, což by značilo více než pouhý koncept. Je tedy možné, že chytré hodinky Nokia Moonraker nebyly vůbec daleko před oficiálním představením. Bohužel vše zastavil Microsoft, který nakonec odmítl představení těchto chytrých hodinek.

nokia chytré hodinky moonraker 0 nokia chytré hodinky moonraker 3

Nokia Moonraker připomínají svým tvarem, páskem i barvami Apple Watch. Prostředí systému mělo vycházet z Windows Phone UI, jak je vidět na obrázcích. Příliš informací se o těchto hodinkách neuchovalo, snad jen integrace služby Facebook a MixRadio, chybět neměly ani senzory pro automatické zhasínání a zapínání displeje v závislosti na poloze vaší ruky.

Chcete si vyzkoušet nejlepší chytré hodinky osobně? Pak dorazte již tuto sobotu na Alza Android RoadShow 2015 do Brna.

registraceHome

zdroj: phonearena.com

 

Komentáře

SeppWinkler

SeppWinkler

15.6.2015 10:50

Škoda, mne sa ten koncept páči, nemuseli byť neúspešné, navyše mám pocit, ale neviem isto, že k WM neexistujú žiadne hodinky a ani MS zatiaľ nič nepredstavil.

Janek

Janek

z aplikace
15.6.2015 14:19

SeppWinkler: Existují – Microsoft Band

Game

z aplikace
15.6.2015 14:28

Trosku mi připomínají Sony smartwatch 3

SeppWinkler

SeppWinkler

16.6.2015 11:22

@Janek: Díky, o tom som nevedel. Ale je to skôr náramok.

RSS (komentáře k článku)