Takhle vypadaly chytré hodinky Nokia, než je Microsoft “zazdil”

nokia chytré hodinky moonraker

Chytré hodinky pro Android či iOS již představilo několik známých společností, které stojí za vývojem mobilních telefonů. Mezi nimi ovšem chybí Nokia, která byla odkoupena Microsoftem a stála za systémem Windows Phone ve svých telefonech. Jak se nyní zdá, chytré hodinky přeci jen finská společnost chystala – dostaly označení Moonraker a na internetu se nyní objevila jejich podoba. Tyto obrázky připomínají marketingové prezentace, což by značilo více než pouhý koncept. Je tedy možné, že chytré hodinky Nokia Moonraker nebyly vůbec daleko před oficiálním představením. Bohužel vše zastavil Microsoft, který nakonec odmítl představení těchto chytrých hodinek.

nokia chytré hodinky moonraker 0

Nokia Moonraker připomínají svým tvarem, páskem i barvami Apple Watch. Prostředí systému mělo vycházet z Windows Phone UI, jak je vidět na obrázcích. Příliš informací se o těchto hodinkách neuchovalo, snad jen integrace služby Facebook a MixRadio, chybět neměly ani senzory pro automatické zhasínání a zapínání displeje v závislosti na poloze vaší ruky.

Chcete si vyzkoušet nejlepší chytré hodinky osobně? Pak dorazte již tuto sobotu na Alza Android RoadShow 2015 do Brna.

registraceHome

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)