Chytré hodinky Galaxy Watch potvrzeny. Samsung je poodhalil na vlastním webu

chytre hodinky samsung galaxy watch

Samsung připravuje odhalení hned několika novinek v oblastí chytré elektroniky. Chytré hodinky budou mezi nimi. Dlouhou dobu už se spekuluje nad tím, že se nebudou nazývat Samsung Gear S4, ale Samsung Galaxy Watch. A vypadá to, že tyto spekulace byly pravdivé, protože přesně takové hodinky se včera na malou chvíli objevily přímo na stránkách společnosti Samsung. K dispozici tak máme i první pohled na to, jak budou vypadat.

Samsung Galaxy Watch je nová řada chytrých hodinek s Tizen OS

Nový model chytrých hodinek se objevil na krátkou chvíli v porovnání, a jak už je zvykem, pokud se něco podobného dostane na internet, už se to z něj nikdy nesmaže. Stránka v porovnání už neexistuje, nicméně se zachoval screenshot. A to modelu s průměrem 42mm a růžové barvě. Z toho se dá usoudit, že pravděpodobně budou existovat i jiné velikosti. Barvy samozřejmě také. Jak budou nové chytré hodinky Samsung Galaxy Watch vypadat, se můžete podívat na obrázku níže.

chytre hodinky samsung galaxy watch design

Existovat má verze s Bluetooth, ale i s LTE a Bluetooth. O výkon těchto hodinek se má starat čipset Exynos 7 Dual 7270. Velikost displeje bude buď 1,19 nebo 1,3 palce. Hodinky také mají umožnit měřit krevní tlak. Dříve se spekulovalo nad tím, že hodinky mají běžet na Wear OS, velice pravděpodobně se ale dočkáme pouze verze s Tizen OS, tedy systémem, který vyvíjí přímo Samsung. Kompletní odhalení se očekává buď 9. srpna v New Yorku při příležitosti představení Note 9, anebo na konci srpna na veletrhu IFA.

Jak se vám líbí design chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)