Chytrá anténa je nová česká IPTV, která nabízí 70 televizních kanálů za 100 Kč

chytra antena

Chytrá anténa je název nové IPTV, za kterou stojí známý společnost Digi TV. Speciální je v tom, že nabízí sedmdesát televizních kanálů za měsíční platbu 100 Kč. To je hodně solidní nabídka. Nechybí ani funkce jako je archiv vysílání, HD rozlišení anebo možnost přeskakování reklam.

Chytrá anténa je nová IPTV od společnosti Digi TV

Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV

“V DIGI TV vnímáme internet jako televizní anténu budoucnosti. Přechod k televizi přes internet je jednoduchý a nabízí služby a komfort, které diváci s příjmem přes klasickou anténu nepoznají. Zejména sedmidenní archiv vysílání, který televizní diváky osvobozuje od závislosti na televizním programu, znamená velký kvalitativní posun. Zároveň diváci získají oproti terestrické televizi řádově dvojnásobný počet televizních kanálů.“

chytra antena logo

Internetové televize se stále více a více hlásí o slovo. A to hlavně díky blížícímu se přechodu na vysílací standard DVB-T2. V minulosti už jsme se zaměřovali na několik IPTV (Sledování TV, Lepší TV, Kuki, O2 TV) , protože nabízí zajímavou možnost sledovat televizi přes telefon, tablet anebo třeba Android TV. Nyní se přidává další.

chytra antena iptv

Novinka Chytrá anténa si chce zajistit nové zákazníky právě nízkou cenou. Nicméně pozor na to, že cena 100 Kč měsíčně platí pouze při sjednání smlouvy na dva roky. V ceně je možnost přehrávání z archivu. A to až 7 dní zpět a možnost sledovat televizi až na čtyřech zařízeních. K IPTV stačí pouze internetové připojení a uživatelé ji můžou sledovat kdekoliv v EU.

Jaké programy nabízí Chytrá anténa?

To nejdůležitější je samozřejmě to, jaké programy obdržíte za 100 Kč měsíčně. Nechybí stanice České televize, skupin Nova, Prima Barrandov. Dále třeba Televize Seznam, FilmBox, DUCK TV, TUTY HD. Sportovní fanoušky potěší Arena Sport 1, Arena Sport 2 a na půl roku zdarma DIGI Sport 2 HD. Kompletní nabídku můžete vidět na obrázcích níže.

Používáte IPTV? Pokud ano, tak od kterého poskytovatele?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)