Cat simulator: Parádní kočičí simulátor i v multiplayeru

kočičí simulátor

Kozí simulátor, simulátor pilota či řidiče autobusu nebo života toastového chleba – žánr simulátorů je velmi oblíbená skupina her, kterou si užijete jak na počítači, tak vašem Androidu. Pokud jste různým simulátorům dávno propadli, zaujal vás právě kozí simulátor na Androidu nebo jste zatím neměli tu čest, vyzkoušejte velmi kladně hodnocený kočičí simulátor. Díky nové aktualizaci si ho zahrajete i v multiplayeru.

Vyzkoušejte si život kočky ve vašem Androidu

Kočičí simulátor se na Androidu těší velké oblibě, podobně jako jeho další kolegové stejného žánru. Původně byla hra představena světu jako single-player, kde jako roztomilá kočička pobíháte sem a tam a objevujete obrovský dům se zahradou, kde žijete. Vybrat si dokonce můžete mezi několika plemeny koček – k dispozici je vám například plemeno Maine Coon, Peršan nebo dokonce rys či tygr.

Screenshot_20160503-065828

Kočičí simulátor v multiplayeru

Nově si simulátor můžete zahrát i v multiplayer módu a hra rozhodně neobsahuje pouhé bezbřehé běhání po domě – vaším úkolem je kromě hraní a objevování i klasické ničení věcí a další interakce. Díky zmiňovanému multiplayer módu navíc nemusíte být sami – ať už se rozhodnete hrát s neznámými hráči nebo pozvat kamaráda do určité lokace, simulátor pro vás bezpochyby dostane nový rozměr.

Spolu s novým módem si také užijete neprozkoumané lokace či další kočičí oblečky, pokud je právě tento přídavek středem vašeho zájmu. A pokud ne, vyzkoušet můžete i další námi recenzované simulátory.

Cat Simulator
Cat Simulator

Vyzkoušejte i další simulátory

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (2)