Micromax Canvas Infinity je levný telefon s minimálními rámečky

telefon micromax canvas infinity

Micromax je poměrně neznámý výrobce, který se zaměřuje na levné telefony. Nyní se ale dostal do povědomí, a to díky představení levného modelu s malými rámečky Canvas Infinity.

Micromax Canvas Infinity dostane i Android 8 Oreo

Začneme ale cenou, která je 155 dolarů, což je v přepočtu 3 500 Kč bez DPH. Za tuto cenovku se jedná o velice zajímavé zařízení, vzhledem k tomu, že nabízí displej o velikosti 5,7” a rozlišení 1440 x 720p. Poměr stran je pak 18:9. Rámečky nejsou sice tak malé, jako například u Galaxy S8, ale oproti konkurenci ve stejné cenové kategorii jsou minimální. Co se týče procesoru, tak v telefonu najdeme Snapdragon 425. Paměť RAM má 3GB a dále je k dispozici 32GB úložiště s podporou microSD karet.

telefon canvas micromac minimalni ramecky

Zadní kamera má 13 MPx, světelnost f/2.0 a led blesk. Podobně je na tom i přední selfie kamera, akorát má 16 MPx, světelnost a blesk je stejný. Baterie má kapacitu 2 900 mAh, chybět nebude ani čtečka otisků prstů. Zajímavé je to, že rovnou z krabice běží telefon na Androidu 7.1.2 a výrobce rovnou slíbil podporu Androidu 8.

Jediné mínus zatím je, že Micromax se zaměřuje prozatím na indický trh. Existuje nicméně šance, že by se díky překupníkům mohl telefon objevit i u nás. Obzvlášť, protože nabízí stále poměrně unikátní displej za nízkou cenu.

Jak se vám líbí levný telefon s malými rámečky kolem displeje?

Zdroj: androidaurhority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)