Už i Honor má telefon s minimálními rámečky: Honor 9i se představuje

honor 9i minimalni ramecky

První Huawei telefon s minimálními rámečky už se představil před několika týdny, bylo tedy jen otázkou času, kdy se ukáže i telefon dceřiné společnosti Honor. A právě včera se odhalil Honor 9i, který vychází z Huaweie Mate 10 Lite.

Honor 9i bude mít u nás pravděpodobně jiný název

Společnosti Huawei i Honor jsou už proslaveny tím, že téměř pro každý trh dávají odlišné názvy pro své telefony. Dá se tedy počítat s tím, že Honor 9i se u nás bude nazývat úplně jinak. Například právě Huawei Mate 10 Lite se na jiných trzích nazývá třeba Mainmang 6 nebo Huawei Nova 2i. Hodně společného s Huawei telefonem má i tento nový Honor.

Ten byl představen v Indii. Na přední straně telefonu najdeme 5,9“ velký IPS displej s poměrem stran 18:9 a rozlišením 2160 x 1080 pixelů. Zadní strana pak má duální fotoaparát 13 + 2 MPx. Uvnitř telefonu se o výkon stará Kirin 659 a 4 GB RAM. Baterie má kapacitu 3 340 mAh. Čtečka otisků prstů je pak na zadní strana pod objektivy fotoaparátů.

Prozatím se začíná prodávat v Indii, kde je dostupný za 17 999 INR. To je zhruba 6 000 bez DPH a dalších poplatků. Pokud připočítáme DPH a další poplatky či přirážky, tak reálná částka u nás může být +- 8 tisíc Kč.

Jak se vám líbí tyto levnější telefony s minimálními rámečky?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)