TOPlist

Šikovný Camera Assistant zamíří do dalších Samsung mobilů

Samsung Camera Assistant pro další mobily

V říjnu letošního roku jsme vás informovali o tom, že společnost Samsung vydala nový mobilní softwarový nástroj s názvem Camera Assistant. Jde o fotografickou pomůcku z balíku Good Lock, který je pár dní dostupný také v ČR, nicméně dá se doposud úspěšně spustit (alespoň oficiálně) pouze v telefonech Galaxy S22. To by se ale mělo brzy změnit a modul podle všeho zamíří i do dalších telefonů od Samsungu.

Na korejských komunitních stránkách společnosti jeden z administrátorů zmínil, že modul Camera Assistant hodlá Samsung zpřístupnit v maximálním možném množství telefonů. Tak uvidíme, zda tento nástroj dostanou do ruky i majitelé levnějších a méně vybavených mobilů, nebo bude i toto pokročilé focení po vzoru Expert RAW dostupné jen ve vlajkových modelech.

Camera Assistant umožňuje jemnější kontrolu nad nastavením fotoaparátu v porovnání s výchozí foto aplikací, přičemž některá nastavení se dokonce vracejí poté, co v posledních několika letech ze smartphonů Samsung zmizela.

Jak často praktikujete nějaké pokročilé focení?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)