TOPlist

Stahujte zdarma! Nové Call of Duty Warzone konečně dorazilo na mobily

call of duty warzone mobile google play
  • Call of Duty Warzone Mobile dnes oficiálně vychází na Android a iOS
  • Maximální grafické nastavení je však dostupné pouze na nových Apple zařízeních
  • Na minimální detaily vám však bude stačit i střední třída z roku 2020

Fanoušci Call of Duty si konečně mohou stáhnout plnohodnotnou verzi hry Warzone Mobile na své telefony a tablety s Androidem a iOS. Po beta verzi je mobilní verze populární battle royale hry Warzone oficiálně dostupná na obou platformách.

Pokud jste někdy hráli Warzone na počítači či herních konzolích, budete se cítit jako ryba ve vodě. Principy hry jsou stejné, gameplay zatím nevypadá špatně, avšak hráči si stěžují na podprůměrné grafické zpracování.

Možnosti grafického nastavení jsou poměrně skromné. Nabízí se pět předvoleb kvality, přepínač preferující výdrž baterie/snímkovou frekvenci, maximální počet FPS a posuvník zorného pole. Nejvyšší grafické detaily jsou momentálně dostupné pouze na zařízeních od Applu, konkrétně na iPhonech 15 Pro a iPadech s čipem M1/M2.

Call of Duty: Warzone Mobile | Launch Trailer

Call of Duty: Warzone Mobile | Launch Trailer

Hra zabere na začátku 1,5 GB na Androidu, ale počítejte s dodatečným stažením 5 GB herních dat. Activision stanovil minimální hardwarové požadavky poměrně rozumně, zahrajete si na telefonech s minimálně 4 GB RAM a grafickým čipem Adreno 618 či lepším. Ten se nachází například u Snapdragonu 720G, takže pokud nemáte vyloženě low-end, pravděpodobně hru spustíte. Otázkou je, na jak vysoká fps.

Call of Duty®: Warzone™ Mobile
Call of Duty®: Warzone™ Mobile

Ovládání je stejné jako u Call of Duty Mobile a preferujete-li ovladače, můžete samozřejmě připojit i gamepad. Váš postup a XP v Battle Passu se může přenášet mezi mobilní a klasickou verzí pro konzole a PC, což rozhodně potěší.

Jak se vám zatím líbí nové Call of Duty na mobily?

Zdroj: AndroidAuthority

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)