Populární střílečka Call Of Duty: Warzone skutečně míří na mobily

Call Of Duty Warzone mobil

Už se o tom nějakou dobu hovořilo jako o veřejném tajemství, teď je to oficiální. Ve variantě pro mobilní telefony skutečně vyjde oblíbená Battle Royale střílečka Call Of Duty: Warzone. Informace je potvrzena díky tomu, že vydavatel Activision zahájil nábor lidí pro vývoj této hry. Vydání tedy rozhodně není někde “za rohem”, ale na převodu hry na další platformu se skutečně začíná pracovat.

Kromě zahájení vývoje není jasné téměř nic. Dokonce ani název, který ale může nakonec znít naprosto banálně jako Call Of Duty: Warzone – Mobile. Společnost Activision slibuje vývoj pro mobily od úplného základu, takže se můžeme těšit na zábavu šitou na míru chytrým telefonům. Současně to ale otevírá otázku, zda vůbec bude možné hrát nové COD přímo mezi jednotlivými platformami.

Pokud byste se náhodou chtěli k vývojářskému týmu přidat, tak ve veřejném inzerátu je poptávka po velkém množství profesí. Na hře budou dělat interní studia Solid State Studios, Beenox, Digital Legends a Demonware.

Které hry Call Of Duty jste hráli?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)