Call of Duty: Mobile je za dveřmi. Kdy vychází?

Jak stáhnout a nainstalovat

Dlouho očekávaná free-to-play střílečka Call of Duty: Mobile je již nějakou dobu v beta testování a dnes její vydavatel, studio Activision odhalilo, kdy očekávaná akční střílečka konečně vyjde. Hra se chlubí nejen perfektním grafickým zpracováním ale také skvělou hratelností a ve světě zatím získává velmi pozitivní ohlasy. Kdy tedy vyjde?

Dnešní Twitterový příspěvek musel udělat radost každému mobilnímu hráči. Call of Duty: Mobile totiž oficiálně vychází již 1. října 2019 pro Android i iOS. Hra obsahuje jak základní tipy Free-For-All a Search and Destroy, tedy pro hru typické režimy tak i mnoho nových. Samozřejmě nebude chybět ani populární mód Battle Royale, který můžeme znát například z Fortnite či PUBG.

Za vývojem hry stojí studio Timi, které spadá pod společnost Tencent Games a hra bude k dispozici na všech kontinentech ve stejný čas. Pokud jste ale nedočkaví, lze si ji nainstalovat již teď a to pomocí našeho video návodu:

Call of Duty Mobile 📲 Jak stáhnout a nainstalovat herní pecku roku 2019

Call of Duty Mobile 📲 Jak stáhnout a nainstalovat herní pecku roku 2019

Těšíte se na Call of Duty: Mobile?

Zdroj: pocket-lint.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)