Bridge Constructor Portal už můžete stahovat na Android

Bridge Constructor Portal Android

Dva týdny zpátky se oznámila mix dvou logických her Portal a Bridge Constructor. Zároveň se oznámilo, že hra vyjde 20. prosince. A tak si i dnes stalo, Bridge Constructor Portal můžete instalovat na Android zařízení.

Za Bridge Constructor Portal zaplatíte 149 Kč

Úkolem hry je dostat nákladní auto z bodu A do bodu B. Jenže jak je zvykem z Bridge Constructor, nebudou se zde stavět mosty. K dopravě se využívají portály ze známé PC hry Portal od Valve. Ve hře je spousta míst a postav ze světa této oblíbené hry. A to včetně GLaDOS, kterou dabuje stejná osoba jako v původních hrách.

Bridge Constructor Portal Gameplay Trailer

Bridge Constructor Portal Gameplay Trailer

Při oznámení jsme nevěděli informaci o ceně, očekávalo se, že hra nebude zdarma. A to z toho důvodu, že i normální Bridge Constructor není zdarma. Ten se dá zakoupit za 26 Kč. Za Portal verzi zaplatíte několikrát více, a to 149 Kč. Je to ale odůvodněné, jednak se jedná o novější hru se známější značkou. Hlavní důvod vyšší ceny je ale ten, že Bridge Constructor Portal neobsahuje reklamy ani dodatečné nákupy za reálné peníze. Dostanete zkrátka plnou hru.

Bridge Constructor Portal
Bridge Constructor Portal

Plánujete koupi této kombinace Portalu a Bridge Constructeru?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)